CaseStudy: web aplikace PRECONTROL

Během posledních měsíců jsme realizovali hned několik projektů ve spolupráci se společností PREVENTADO. Jedním z nich jsou webové stránky aplikace PRECONTROL. Jaké byly požadavky, jak je web zpracován a co bylo největší výzvou? To vše se dozvíte v článku.

Představení projektu

PRECONTROL je aplikace, díky které vyřešíte kompletní agendu lékařských prohlídek či školení zaměstnanců. Nahradí vám tlusté šanony, hromadu starostí i desítky hodin práce. Všechny zákonné povinnosti i termíny jsou tak přehledně umístěny na jednom místě. S PRECONTROLem přesně víte, kdy má který zaměstnanec prohlídku u lékaře nebo jaká školení musí dle zákona absolvovat.

Požadavky a struktura webu

Web obsahuje stránky podpory, a tak jedním z požadavků byla možnost snadné obsluhy všech jejich podsekcí. Bylo tedy potřeba vybrat redakční systém, na který se může uživatel spolehnout a který je snadno ovladatelný. Zvolili jsme oblíbený Wordpress - nejrozšířenější redakční systém vůbec. S Wordpressem máme mnoho zkušeností a zároveň není našim cílem si klienta nedůstojně zavazovat vlastním systémem s nesmyslnými licenčními poplatky.

Co dál musí web umět? Kromě základních prezentačních stránek s obsahem bylo potřeba zpracovat také interaktivní prvky. Uživatel webu musí být schopný přehledně zjistit cenu aplikace, která se týká jeho společnosti a v neposlední řadě si aplikaci jednoduše objednat.

Challenge accepted

Největší výzvou bylo zpracovat interaktivní ceník tak, aby počítal cenu za aplikaci podle přesně určeného algoritmu. Co vše bere ceník v potaz? Počet zaměstnanců, počet licencí, funkční moduly aplikace a také režim platby. Nelehký úkol. Se vším jsme si ale poradili a vy si interaktivní ceník můžete sami vyzkoušet.

A jak dopadl celý web? Prohlédněte si ho na následujících obrázcích nebo ho rovnou navštivte.

Společnosti PREVENTADO děkujeme za spolupráci a těšíme se na další společné projekty. Děkujeme také Víťovi Válkovi za zpracování designu a Obsahové agentuře za přípravu struktury obsahu.

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.