Jsme účastníky letošního programu CzechStarter

Podařilo se nám dosáhnout skvělého úspěchu a dostali jsme se do sedmiměsíčního programu CzechStarter agentury CzechInvest! Jak jsme se tam dostali, co je program CzechStarter a co v něm budeme dělat se dozvíte v článku.

Během první poloviny roku jsme se přihlásili do programu Podpora startupů agentury CzechInvest. V rámci projektu se můžeme postupně zúčastnit programů CzechStarter, CzechAccelarator nebo CzechDemo. Pro začátek jsme zvolili ten nejdelší program. Pro účast v programu jsme museli nejprve absolvovat prezentaci před hodnotitelskou komisí, kde jsme byli úspěšně vybráni jako vhodný startup!

Program CzechStarter

Sedmiměsíční program je určen pro startupy a pomáhá firmám prosadit se na českém trhu a připravit se také na zahraniční expanzi. Firmy zařazené do programu, jsou  již ve fázi funkčního prototypu, beta verze nebo hotového produktu. Díky programu CzechStarter mohou strartupy využít mentoringu, poradenství a propojení s potenciálními partnery, kteří mohou pomoci nastartovat jejich business. K dispozici je výběr úspěšných podnikatelů, kteří řídí nadnárodní společnosti, a také odborníků z různých oblastí od byznys developmentu, HR, leadershipu, daní, práva, marketingu a ochrany duševního vlastnictví až po obchodní strategii či průzkum trhu. S programem se mohou firmy také účastnit networkingových akcí v České republice i v zahraničí, a získávat tak nové kontakty ve startupovém světě.

S jakým produktem jsme se přihlásili?

Do programu jsme se přihlásili s webovou aplikací SmartlyCar, určenou pro sdílení a správu firemních vozidel. Aplikace SmartlyCar zajišťuje pohodlný a jednoduchý přehled o veškeré aktivitě vozidel uvnitř společnosti a poskytne tak cenné informace pro řízení vozového parku. Umělá inteligence aplikace dokáže automaticky přeplánovat veškeré rezervace při hrozbě nedostupnosti vozu, který nebyl vrácen v předem stanoveném termínu. 

Proč jsme se přihlásili?

Věříme, že je pravá chvíle udělat další krok a posunout se kupředu. Chceme naši aplikaci dostat do co nejvíce českých firem a prozkoumat možnosti zahraniční expanze. Navíc se nám nabízí možnost čerpat neocenitelné zkušenosti a vědomosti, které nám mohou předat úspěšní podnikatelé a leadři svých oborů.

Více o dalších startupech, které se účastní tohoto programu se dozvíte v článku Program agentury CzechInvest CzechStarter představuje nové startupy. Více o programech CzechInvestu najdete na webu

Držte nám palce! 🚀

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.