Spouštíme aplikaci SmartlyProject

Před pár měsíci nás jeden z našich partnerů oslovil s myšlenkou vytvoření aplikace pro projektové řízení. Aplikace, která bude jednoduchá a zároveň bude splňovat jeho potřebu. Slovo dalo slovo a my se pustili do vývoje.

Říkáte si, „další aplikace pro projektové řízení, jakoby jich nebylo málo.” Tady vás zastavím. Aplikace se sice zabývá projektovým řízením, ale my jsme se rozhodli uchopit problém jinak. Nechceme, aby uživatel v aplikaci trávil hodiny svého drahocenného času a vykazoval každý krok v projektu. Naopak si přejeme, aby mu užívání aplikace zabralo času co nejméně. Zaměřili jsme se proto jen na začátek procesu každé projektantské firmy, a to na vytvoření projektového harmonogramu.

SmartlyProject

První řízení projektů, které vás bude bavit. SmartlyProject je aplikace pro snadnou tvorbu projektových harmonogramů. Aplikace zajistí kontrolu nad všemi projekty a vy se tak můžete soustředit jen na svoji práci.

Propracovaný a interaktivní Ganttův diagram, díky kterému ihned zjistíte kdy začínají a končí jednotlivé úkoly, kdo je za ně zodpovědný a jakou mají návaznost. Plně interaktivní diagram vám nabídne jednoduché přesouvání úkolů, vytváření vazeb a změny v plánovaných termínech.

Zrychlené volby zajistí okamžitý přehled o právě probíhajících projektech a jejich posledních úpravách. Tiskněte, exportujte nebo importujte. To vše snadno a rychle.

Zdá se vám to málo? Nám rozhodně ne. Našim cílem je vytvářet aplikace jednoduše a plnit zejména základní potřeby. Potřebujete další funkce? Vyzkoušejte projekty konkurence, na trhu je jich mnoho, například EasyProject, Microsoft Project atd.

Více o aplikaci SmartlyProject se dozvíte na webových stránkách. Brzy spustíme i demo.

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.