CaseStudy: redesign webu PEYTON legal

Se společností PEYTON legal jsme se pustili do redesignu webových stránek, aby lépe vystihovaly vizuální identitu společnosti. Jak celý redesign webu dopadl se dozvíte v článku.

Advokátní kancelář PEYTON legal je velmi aktivní na sociálních sítích a přináší svým odběratelům téměř každý den spoustu zajímavých a především aktuálních informací z právního světa. K tomu se váže i propojení na webové stránky, které jsou neustále aktualizovány novým obsahem a staly se tak pravidelným zdrojem kvalitních informací pro tisíce uživatelů se zájmem o legislativu, judikaturu nebo právní praxi. Vzhledem k důležitosti webu bylo proto dalším záměrem přizpůsobit sekci článků tak, aby se stala více komplexnější a nabídla uživatelům nový druh interakce.

PEYTON legal je česká advokátní kancelář se zahraničním přesahem. Zkušený tým právníků poskytuje komplexní právní služby, především v oblasti správy obchodních korporací, M&A poradenství a obchodního a závazkového práva pro české i zahraniční klienty. Oborovými specializacemi společnosti jsou mimo jiné korporační právo, pracovní právo, právo nemovitostí, insolvenční právo, ochrana osobních údajů, compliance, právní due diligence, ale také potravinářské a farmaceutické právo.

Na webu, kde je spousta obsahu, potřebuje být příchozí uživatel schopný snadno najít přesně to, co hledá. Požadavkem na nový druh interakce proto bylo zajistit možnosti filtrování článků. Nachystali jsme tedy možnost kategorizace a tagování článků. Mimo to také fulltextové vyhledávání v obsahu. Díky těmto prvkům může příchozí uživatel rovnou najít co potřebuje a nemusí tak zdlouhavě vyhledávat.

Co bylo výzvou?

Poměrně složitějším úkolem bylo vypořádat se s responzivou. Hlavní stránka obsahuje hned několik prvků, které by měly být zachovány pro každý rozměr obrazovky. Zároveň však musí web vždy vypadat dobře a plnohodnotně. Ve spolupráci s grafikem se nám podařilo navrhnout varianty hlavní stránky pro klíčové velikosti obrazovek a ty pak nakódovat. O výsledku se přesvědčte sami :)

Tip - Obsah, který je týmem PEYTON legal vytvářen, stojí opravdu za to. Udrží vás v obraze o veškerém dění v právnickém světě. Sledujte jejich sociální sítě a nebo se rovnou přihlaste k pravidelnému newsletteru. Za nás rozhodně doporučujeme.

Společnosti PEYTON legal děkujeme za spolupráci a těšíme se na další společné projekty. Děkujeme také Pavlu Babáčkovi za zpracování grafického designu.

A jak dopadl celý web si prohlédněte na následujících obrázcích nebo ho rovnou navštivte.

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.