Spustili jsme aplikaci SmartlyCar

Je to tady! 🥳 SmartlyCar vyjíždí do českých firem. 🚘 🏬 Co začalo jako potřeba jedné firmy, rozrostlo se v samostatný projekt. Komu je aplikace určena a jak si ji vyzkoušet najdete v článku.

SmartlyCar

SmartlyCar je jednoduchá cloudová aplikace pro řízení a sdílení vozového parku (fleet management software), která nahrazuje chaos excelových tabulek přehledným nástrojem s umělou inteligencí. Věříme, že aplikace dokáže změnit uvažování firem nad vozovým parkem, šetřit peníze i čas a zbytečně nezatěžovat přírodu. 💚

Pro koho je aplikace určena?

Správcům vozového parku šetří hodiny práce tím, že za ně automaticky vyplňuje knihu jízd a udržuje přehled o všem od předání klíčů po servisní intervaly. Zaměstnanci si v aplikaci na pár kliknutí rezervují auta na služební cesty nebo si nechávají doporučit to nejvhodnější. Manažerům pak aplikace radí, jak a kde na vozovém parku ušetřit.

Perfektní přehled nad všemi auty

K rezervaci stačí zaměstnancům pár kroků – vyplní čas, vyberou si vůz, doplní cíl cesty a je hotovo.

Kniha jízd, která se vyplní sama

Do elektronické knihy jízd se automaticky propisují místa a časy z rezervací, ujeté kilometry i spotřeba. Díky tomu mají správci vozidel s vyplňováním knihy jízd podstatně méně práce.

Rychle zjistíte, jak a kde ušetřit

Když chcete vědět, zda se vám vozový park finančně vyplácí, odpovědi najdete ve srozumitelných číslech a grafech v analytickém modulu.

Aplikaci si můžete bez závazků vyzkoušet na 30 dní zdarma. Stačí se zaregistrovat na webu www.smartlycar.cz a pustit se do testování

Správa vozového parku nebyla nikdy jednodušší. Vyzkoušejte si to sami.

Co na aplikaci říkáte? Napište nám prosím své dojmy a připomínky.

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.