Našli jsme kancelář

Konec sdíleným prostorům. Od března máme už vlastní stůl a židli.

Poslední rok a půl jsme využívali pro práci prostor brněnského ImpactHubu. Skvělé, příjemné místo, kde se potkávají podobně smýšlející lidé . Poslední měsíce jsme však chtěli, i vzhledem k pandemické situaci, najít něco svého. Místo, které bude jenom naše a nebudeme ho muset s nikým sdílet. A tak jsme hledali.

Shodou okolností se nám podařilo najít kancelář v brněnském Technologickém parku. Místo, které velmi dobře známe z dob našeho studování na VUT. V Technologickém parku se nachází hned několik budov, které nabízí kancelářské prostory. Najdete zde JIC - Jihomoravské inovační centrum, Ceitec - výzkumné věděcké centru, TITC - vědeckotechnický park a nebo budovy pod správou Technologického parku Brno. My si svou kancelář našli v budově TITC.

TITC

TITC Technology Innovation Transfer Chamber je vědeckotechnický park a podnikatelský inkubátor lokalizovaný v kampusu VUT v Brně, primárně určený pro technologicky orientované společnosti s inovativním potenciálem, vědecko-výzkumné organizace, klastry nebo start-up projekty.

A když se stěhujeme, tak měníme i sídlo. Nově tedy Smartly s.r.o. sídlí na adrese: Purkyňova 648/125, Brno 612 00

Najdete nás v budově TITC 🙂

PUBLIKOVAL

Honza Slováček

Baví mě chytré technologie a online marketing.